Розкрутка і пошукова опитмізація сайту.

це зареєструвати сайт в пошукових каталогах — це є один із методів оптимізації  і ,звичайно, після цього його можна буде знайти за допомогою пошуку.
Щоб це зробити треба пройти по одному з  посилань:
GOOGLEhttp://www.google.com/addurl.html

RAMBLERhttp://top100.rambler.ru/top100/top_add.shtml.ru?top 


META
http://web.meta.ua/?action=add 


MSNhttp://beta.search.msn.com/docs/submit.aspx?


Є ще багато iнших пошуковиків де теж добре було б зареєструватись.При цьому створюємо свiй акаунт, добавляємо сайт і  даємо контактний мейл.Пiсля цього зазвичай вам пришлють файл з кодом який необхiдно розмiстити в корiнному каталозi cвого сайту i на головнiй сторiнцi сайтунеобхiдно розмiстити логотип статистики пошукової машини . Наприклад ці —  
           


Після цього робот зайде на ваш сайт і через деякий час пошукова машина почне знаходити його.  На це зазвичай іде від кількох днів до місяця. 
Також необхідно зробити файл вашої мапи сайту (
sitemap) він потрібен пошуковим роботам. В ньому описуються сторінки вашого сайту, їхній приорітет і частота оновлення — і теж розмістити в корінному кaталозі вашого сайту . 
Найпростіше це зробити тут:http://www.xml-sitemaps.com/ 


Також для оптимізації сайту рекомендую скористуватись майстром: http://www.google.com/webmasters/ 


А це дає можливість інтеграції в сторінку вашого сайту рядка пошуку: http://www.google.com/services/free.html 


Рекомендую почитати – тут є маса інформації на цю тему http://ru.wikipedia.org/wiki/Search_engine_optimization http://www.searchengines.ru/http://www.topukraine.com/seo_tools.html 

Успіхів! 

Безкоштовне доменне ім`я для сайту

Треба звернутися до відповідної організації — заплатити гроші, і тобі реєструють доменне імя (в інтернеті сайтів, що пропонують такі послуги маса).

Але оскільки школа це організація бідна хочеться це зробити  безкоштовно.
Поки що безкоштовно зареєструвати вільний домен можна в нас лише в зоні ORG.UA.

Розкажу всю процедуру по порядку.

Спочатку придумуєш собі нік і рееструєш nic-handle на сайті UANIС.

Це тут:  http://uanic.com.ua/ — тут все зрозуміло і пояснювати я не буду.В моєму випадку Гощанська Районна Державна Гімназія – виходить  GRDG.
Потім заходим на один з сайтів (наприклад сюди http://freehost.com.ua/ukr/domain/domainreg/ ) и перевіряєм  чи вільне доменне iмя GRDG.ORG.UA — ура ! iмя вiльне!
Переходим до наступного етапу — необхiдно знайти як мінімум два ДНС сервери
(що це таке можна почитати тут- http://www.ukrdomain.net/nameserver.php ) якi будуть зберiгати наше доменне iмя.Тут теж можливi два варiанти — є в нетi маса платних ДНС – звертаєшся до них i вони пiдтримують доменне iмя.
Але ж знову — наша задача зробити це безплатно.Тому шукаемо халявнi нейм сервери i знаходимо таку пару:

http://primaryns.kiev.ua/ — це перший днс (на цьому сайті є інструкція як реєструвати)і

http://secondary.net.ua/ — це другий днс.
Після того як зареєстрували перевіряємо чи вони працюють і переходимо до наступного етапу. 

Тепер нам необхідно зайти на сайт http://org.ua/ — прочитати  уважно інструкцію і написати лист до адміністрації з проханням надати вам доменне імя GRDG.ORG.UA . При цьому треба вказати ваш nic-handle , і адреси нейм серверів які зберігають ваше імя.
Якщо все зроблено правильно — ваше імя почне працювати ( хоча скажу чесно – це така процедура, що виникає бажання заплатити гроші і не морочити собі голову 🙂 . 
Я пройшов ці всі етапи – але потім відмовився і перший адрес нашого сайту був http://grdg.podzone.org/ — а тепер http://grdg.info/.